Çüngüşlü Petrol

Ürünlerimiz

Shell V-Power Nitro+ Diesel

En son teknoloji kullanarak üretilen Shell V-Power NITRO+ Diesel Shell’in şimdiye kadar ürettiği en iyi performans dizelidir. Motora anında etki etmek üzere geliştirilmiştir. Korozyonu önlemeye yardım eden paslanma önleyici bileşenler içerir.

Bu yeni ve geliştirilmiş dizel formül, dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinin daha hızlı ve daha etkili temizlenmesi amacıyla daha güçlü bir kir temizleyici içermektedir**.

Ayrıca aktif motor korumasıyla, motor gücünü geri kazanmayı ve korumayı sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Pas önleyici özelliği, hassas bir şekilde işlenmiş yakıt enjeksiyon sistemlerinin paslanmasını önler.

Shell V-Power Nitro+ Diesel otomobilinizin hem şimdi, hem de gelecekte potansiyel performansına ulaşmasını sağlar.

Shell V-Power Nitro+ Diesel'in Avantajları

Daha temiz yakıt enjektörleri - Shell V-Power Nitro+ Diesel en son dizel motorlarındaki dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinin temizliğini ve korunmasını daha iyi düzeylerde sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır**.

Dizel enjektörlerdeki kalıntılar yakıt püskürtmeyi zayıflatarak yakıt akışını azaltabilir ve bu da, güç kaybına neden olur.
Shell V-Power Nitro+ Diesel, dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinin daha hızlı ve etkili temizlenmesi için yeni ve daha güçlü bir kir giderici içermektedir**.

DAHA TEMİZ DİZEL YAKIT ENJEKTÖRLERİ

Shell V-Power Nitro+ Diesel en son dizel motorlarındaki dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinin temizliğini ve korunmasını daha iyi düzeylerde sağlamak için özel olarak hazırlanmıştır*. Dizel enjektörlerindeki kalıntılar yakıt püskürtmesini zayıflatarak yakıt akışını azaltabilir ve bu da, güç kaybına neden olur.

* Daha önceki Shell V-Power Diesel formüllerimiz ile kıyaslandığında.


TTS

Çüngüşlü Petrol Ürünleri Sanayi Ticaret Ltd Şti. Shell & Turcas Petrol AŞ' nin Resmi " Taşıt Tanıma Sistemi " Distribütörüdür.

Çüngüşlü Petrol

İZOTAŞ Şehirlerarası Otobüs Terminali İçi (Shell Benzin İstasyonu) Kemalpaşa Cd. No: 285/Z - 141  Bornova / İZMİR
Tel : 0232 448 99 73 | Fax : 0232 448 99 71
0850 850 0 TTS (887)
info@cunguslupetrol.com.tr

Çüngüşlü Petrol pitikare