Çüngüşlü Petrol

Ürünlerimiz

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz 95

Aylar süren yoğun test çalışmalarının ardından, motorunuzun performans potansiyeline ulaşmasını sağlayacak bir performans yakıtı yarattık.

Scuderia Ferrari ile geliştirilen bu yeni formül, performansı engelleyen tortulara karşı motorunuzda anında etki etmek üzere tasarlandı.

Sürtünme düzenleyici içeriğini de %25* oranında artırdık.

Sürtünme düzenleyici kritik önem taşıyan motor parçalarındaki sürtünmeyi azaltmak ve tekerleklere daha fazla güç iletmek üzere tasarlanmıştır.

Kısaca özetlemek gerekirse, bu gelişmiş performans yakıtı, Ferrari'nin tercihidir.

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz 95'nin Avantajları

Silindir Duvarlarını Korur - Sürtünme Düzenleyici Teknolojimiz piston grubu ve silindir duvarını koruyucu bir filmle kaplayarak, aralarındaki sürtünmeyi anında azaltmak üzere tasarlanmıştır.

Daha temiz Emme Subapları ve Yakıt Enjektörleri - Performansı etkileyecek tortuları temizleyecek ve oluşmalarını önleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Shell V-Power Nitro+, performansı etkileyen tortuların emme subapları ve yakıt enjektörleri etrafında birikmesini önleyici özel katkı maddeleri içerir.

Önceki Shell V-Power Kurşunsuz 95 ürünümüzle karşılaştırıldığında, formülü %25 daha fazla Sürtünme Düzenleyici Teknoloji (FMT) içerecek şekilde yeniden tasarladık.

Bu teknoloji, Ferrari ile aramızda uzun süredir devam eden teknik ortaklık kapsamında test edilmiş ve kritik önem taşıyan motor kısımlarında sürtünmeyi azaltmak ve böylelikle motorun tekerleklere daha çok güç taşımasını sağlamak üzere tasarlanmıştır.

SİLİNDİR DUVARLARINI KORUR

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz 95 - Sürtünme Düzenleyici Teknolojimiz piston grubu ve silindir duvarını koruyucu bir filmle kaplayarak, aralarındaki sürtünmeyi anında azaltmak üzere tasarlanmıştır. Shell V-Power Nitro+, önceki Shell V-Power Kurşunsuz 95 formülümüzle karşılaştırıldığında %25 daha fazla Sürtünmeyi Düzenleyici Teknoloji içermektedir.*

DAHA TEMİZ SUBAPLAR VE YAKIT ENJEKTÖRLERİ

Shell V-Power Nitro+ Kurşunsuz 95 - Performansı etkileyen tortuları temizleyecek ve oluşmalarını önleyecek şekilde tasarlanmıştır.
Shell V-Power Nitro+ performanstan çalan tortuların emme subapları ve yakıt enjektörleri etrafında birikmesini önleyici özel katkı maddeleri içermektedir.

* Önceki Shell V-Power Kurşunsuz 95 formülümüzle karşılaştırıldığında


TTS

Çüngüşlü Petrol Ürünleri Sanayi Ticaret Ltd Şti. Shell & Turcas Petrol AŞ' nin Resmi " Taşıt Tanıma Sistemi " Distribütörüdür.

Çüngüşlü Petrol

İZOTAŞ Şehirlerarası Otobüs Terminali İçi (Shell Benzin İstasyonu) Kemalpaşa Cd. No: 285/Z - 141  Bornova / İZMİR
Tel : 0232 448 99 73 | Fax : 0232 448 99 71
0850 850 0 TTS (887)
info@cunguslupetrol.com.tr

Çüngüşlü Petrol pitikare